FOTO/I ka ‘rrëmbyer’ zemrën, ky është partneri me të cilën bashkëjeton prej 8 vitesh Rozana Radi

0Shares
0

Aktorja dhe kengetarja Rozana Radi ka zbuluar disa të reja nga jetën private duke treguar më shumë për partnerin e saj, te cilin e ka mbajtur larg mediave.

E pyetur nga moderator Ardit Gjebrea, Rozana tregoi se i dashuri i saj quhet Shpëtim dhe se janë duke bashkëjetuar me njëri-tjetrin që prej tetë vitesh.

Radi foli edhe për raportin e tyre momentalisht dhe se çfarë i mban bashkë ata dy.

“Njeriu është interesaxhi në mënyrën e tij”, tha ajo me humor. “Me Shpëtimin kam interes shpirtëror, sepse dashuria është e tillë. Ikën Shpetimi dhe unë jam copë shpirtërisht, është ai që më nervozon më shumë por që dua më shumë”.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje