EMRI/Ndërron jetë nga koronavirusi drejtori i Bashkisë së Tiranës

0Shares
0

Në orët e para të mëngjesit është ndarë nga jeta kreu i Drejtorisë së Punëtorëve të Bashkisë së Tiranës, Feti Fanaj.

Fanaj ishte dërguar për kurim në Turqi pas përkeqësimit të shëndetit nga koronavirusi, teksa pas mesnate mësohet se ka ndërruar jetë.

Miqtë e tij kanë përcjellë mesazhe ngushëllimi në rrjetet sociale. Fanaj la pas nënën, bashkëshorten dhe vajzën e vogël.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje