FOTO/Shumë ndryshe në pamje, Silva Bino del nga spitali Infektiv pas dy javëve intesive

0Shares
0

Silva Bino, Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, ka lënë spitalin Infektiv, në gjendje të mirë shëndetësore.

Lajmin e bën të ditur ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ku ka postuar dhe një foto të Binos me drejtoreshën e spitalit Najada Çomo.

Më gëzoi pa masë lajmi i shërimit të prof. Silva Binos, gruas së fortë dhe profesionistes së rrallë, e cila sapo ka lënë spitalin infektiv, pas dy javësh të vēshtira nën kujdesin e prof. Najadës dhe kolegëve të saj në spitalin COVID1. Të presim me padurim”, shkruan Manastirliu në “Facebook”.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje