Infektohet me Covid-19 mjeku i njohur dhe ish-deputeti i Kuvendit

0Shares
0

nfektohet me koronavirus një mjek kirurg në qytetin e Elbasanit. Bëhet fjalë për mjekun Bujar Kllogjri.

Ende nuk dihen detaje rreth gjendjes së tij shëndetësore, teksa ai është konfirmuar pozitiv në testin e tamponit.

Kllogjri ka qenë deputet i qarkut të Elbasanit, propozuar nga partia Lëvizja Socialiste për Integrim.

Kllogjri është një mjek i njohur në qytetin e Elbasanit.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje