Festojnë 2-vjetorin e djalit, Ajola publikon foton familjare me Veliajn

0Shares
0

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është bërë baba për herë të parë në vitin 2018. Ai dhe bashkëshortja Ajola Xoxa kanë sjellë në jetë djalin e tyre të cilin e quajtën me emrin e veçantë Kajan.

Çifti nuk ka ngurruar që shpesh herë të postojnë foto me të birin, por pa ia zbuluar fytyrën. Ditën e djeshme Ajola ka postuar një foto të të treve me rastin e 2-vjetorit të Kajan dhe shkruan: “Dy udhëtime të plota rreth diellit”.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje