VIDEO/Duma ironizon Ramën: Me Don Kishotin e gënjeshtrave Shqipëria po bën vetëm hapa pas

Nepermjet nje video ne rrjetet sociale, ish-deputetja demokrate, nuk ka harruar te veje ne qender Edi Ramen, i cili sipas saj duhet te quhet ‘Don Kishoti’.

Edhe Don Kishoti do e kish zili naivitetin me të cilin kalorësi i gënjeshtrave përpiqet të na shesë antarësimin në BE. Falë këtij gënjeshtari patologjik, Shqipëria po bën vetëm hapa pas dhe këto 8 vite, Europa është më larg se kurrë.Kalorësi pa kalë e ka humbur busullën e orientimit.  Ora e ndryshimit po vjen”,-shkruan Duma.

https://www.facebook.com/watch/?v=808375553308823

/DRONI.al

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje