“Shkatërroi konsensusin e 5 Qershorit”, Basha ka dy fjalë për votimin e sotëm: Rama e hodhi hapin…

0Shares
0

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar në Twitter për votimin e sotëm në Kuvend, ku në mënyrë të njëanshme nga Edi Rama është miratuar kodi zgjedhor.

‘Akti i sotëm antikushtetues shkatërron konsensusin e 5 qershorit dhe godet rëndë integrimin europian të vendit.

Rama e hodhi hapin e fundit drejt greminës. Por ai nuk do ti marrë dot me vete Shqipërinë dhe shqiptarët. Asgjë nuk e shpëton dot atë nga humbja dhe ndëshkimi që e pret!’, shkruan Basha.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje