Covid/Humb jetën mjeku i njohur i spitalit të Skraparit

0Shares
0

Koronavirusi I ka marrë jetën një mjeku të spitalit të Skraparit

Mjeku Esat Pashaj është ndarë nga jeta mëngjesin e sotëm, në moshën 72 vjeçare, ndërsa kishte qenë 9 ditë në terapi intensive.

I lindur më 16 maj 1948, doktor Esati ishte dhe njëherësh Anëtar i Këshillit Bashkiak Skrapar dhe njëherësh ishte nëndrejtor i Spitalit Bashkiak.

/DRONIi.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje