Të shtëna me armë zjarri në Tropojë, 1 i plagosur

0Shares
0
Nje person u plagos kete mbremje ne Tropoje nderkohe qe pilicia arriti te ndalonte autorin e dyshuar te krimit.
“Më datë 04.10.2020, rreth orës 21:00, në fshatin Babinaj, Tropojë,  pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, shtetasi A.H., 38 vjeç,  ka plagosur me armë zjarri shtetasin L.H., 35 vjeç.
Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe falë veprimeve të shpejta  bënë  të mundur kapjen  e  autorit të dyshuar,  shtetasin A.H,  dhe shoqërimin e tij në Komisariatin e Tropojë, për veprime të mëtejshme hetimore”, raporton policia e Tropojes.
I plagosuri ndodhet në spitalin e Gjakovës për mjekim më të specializuar. /DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje