REPLIKAT/Basha i përgjigjet Ramës: Gërrvërret prej palaçoje nuk e mbulojnë dot dështimin tënd

Ndaje

Lulzim  Basha dhe Edi Rama diten e sotme kane zgjedhur te replikojne virtualisht me statuse ne rrjetin social Twitter. Ishte kryeministri i cili e nisi i pari, duke ironizuar mes batutas planin e rimekembjes se partise demokratike. 

Pergjigja e kryedemokratit nuk ka vonuar, teksa i shkruan se asgje dhe asnje metode nuk e pengon deshtimin dhe krizen ku jane zhytur njerezit.

“Gërrvërret prej palaçoje nuk e mbulojnë dot dështimin tënd dhe krizën ku i ke zhytur njerëzit. Pas çdo gërrvërri ti fsheh vjedhjet e qeverisë prej miliona eurosh, si mbrëmë me inceneratorët. Para që duhet të shkojnë te shëndetësia, të papunët, pensionistët e biznesi në krizë”,-shkruan Basha.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje