“Shqiperia e treta nga fundi ne bote per testimet”

Ndaje

Ish deputeti Bardh Spahia ironizon Ramën dukeni kujtuar atij dështimin me testimet dhe publikimin e nje grafiku ku Shqiperia renditet e treta nga fundi per numrin e testeve per covid.

“Pas 7 vitesh, Shqipëria bëri një hap galopant ne shendetesi! Në podium, pas Togos dhe Angolës, e treta nga fundi në botë me medalje bronzi për numër testimesh!
Urime zoti Kryeministër!”, poston Spahia. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje