LAJMI I FUNDIT/ Sa jane infeksionet e reja dhe viktimat 24 oret e fundit

Ndaje

131 raste te reja me infeksion covid jane gjetur 24 oret e fundit.

115 persona jane sheruar nga covid duke qene edhe nje nga numrat me te larte javet e fundit.

Nderkaq jane 189 paciente qe marrin trajtim ne dy spitalet covid nga te cilet 16 ne terapi intensive dhe 4 ne intubim.

3 paciente kane humbur jeten 24 oret e fundit te cilet ishin edhe me semundje bashkeshoqeruese. /DRONI.al/

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/667539060554494/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje