EMRI/ Humb jetën punëtori në rrugën e Arbrit

Një 53-vjeçar ka humbur jetën duke punuar në rrugën e Arbrit. 53-vjeçari Astrit Alla nga Bulqiza ka rënë nga ura e fshatit Fshat në Klos me gjithë vinç, ndërsa ishte duke punuar.

Sakaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon hetimi  për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Klos / informacion paraprak

Rreth orës 09.40, në rrugën e Arbrit, shtetasi A. A., rreth 53 vjeç, duke punuar me një automjet të rëndë (vinç) në urën e fshatit  Fshat, Klos, është aksidentuar dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon hetimi  për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje