Presidenti Meta akuzon Bashkine e Durresit per korrupsion

Ndaje

Presidenti Ilir Meta ja akuzuar sot bashkine e Durresit per korrupsion prej vitesh.

”Durrësi i martirizuar dhe plot halle nga tërmeti është sot i mbërthyer nën darën e abuzimeve bashkiake.

Transparenca, hetimi i thelluar dhe ndëshkimi nga drejtësia i përgjegjësve për shpërdorimin e milionave euro të taksave të qytetarëve të Durrësit është zgjidhja e vetme. KOHA PËR DREJTËSI”, shkruan Meta ndersa e ka shoqeruar komenti. me nje shkrim investigativ te gazetarit Besar Lukmeta dhe nje foto te Vangjush Dakos dhe Edi Rames. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje