VIDEO/ 8 vjet vetëm 3D, asnjë projekt i mbaruar

Ndaje

Ça s'na dëgjuan veshët, e kurrë s'na i panë sytë. Projekte imagjinare, projekte të freskëta, projekte të reja, projekte…

Publiée par Grida Duma sur Vendredi 25 septembre 2020

Grida Duma publikon videon me gënjeshtrat e Ramës. 8 vjet vetëm 3D, asnjë projekt i mbaruar, komenton Duma.

“Ça s’na dëgjuan veshët, e kurrë s’na i panë sytë.
Projekte imagjinare, projekte të freskëta, projekte të reja, projekte të vjetra, projekte të projektuara, projekte të pa mbaruara.
8 vjet plot me projekte 3D.
8 vjet gënjeshtra 3D”, shkruan ish deputetja. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje