Mesohet deshmia e 14 vjecares ne polici

Ndaje

Jane mesuar detajet e para nga deshmia e vajzes 14 vjece qe u Abuzua seksualisht nga bashjetuesi i nenes se saj.

Sipas vajzës, çdo gjë ka ndodhur kur nëna e saj nuk ndodhej në shtëpi. Ajo ka deklaruar se edhe është dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nga 39-vjeçari.

Deri tani janë kryer vizita mjekësore të vajzes dhe në prani të psikologes për të vërtetuar pretendimet e saj.

Rezultatet e ekspertizës pritet të dalin nesër, të dielën nderkohe qe prokuroria ende nuk ka ngritur akuze per 39 vjecarin.

39-vjeçari i arrestuar nga Policia e Durrësit, pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e bashkëjetueses nga martesa e parë, është denoncuar pikërisht nga nëna e të miturës dhe kjo e fundit./DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje