Gruaja e Zhidrus, zemerim me gazetaret dhe policine: Do jepni llogari per cfare keni shkruar!

Ndaje

Ish-bashkëshortja e Lefter Zhidrus që u ekzekutua një ditë më parë nga forcat RENEA ka ndermend te hedhe ne gjyq gazetare dhe police ne lidhje me njoftimet e djeshme per burrin e saj.

Një ditë pas ekzekutimit të ish-bashkëshortit, ajo ka akuzuar policinë për vrasje dhe sipas saj gazetarët do japin llogari për gjithçka që kanë shkruar.

Në momentin që efektivët kanë mbërritur në shtëpi për një kqyrje të fundit të vendit të ngjarjes, ajo është konfliktuar me ta.

E vratë ju. Do jepni llogari për gjithçka që keni shkruar,” shprehet ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje