Aksident në Ersekë, plagosen 4 persona

Ndaje

Një aksident raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Ersekë. Si pasojë e aksidentit dyshohet të kenë mbetur të plagosur 4 persona.

Burime nga policia thonë se janë përplasur dy automjete. Ndërkaq, të plagosurit janë nisur me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje