LAJMI I FUNDIT/ Tjeter termet ne Lushnje, kesaj here 4 shkalle

Ndaje

Edhe nje tjeter termet goditi Lushnjen kete mbremje por me i firte ne krahasim me ate te pasdites.

Termeti ishte 4 shkalle te Rihterit.

Sipas njoftimeve te para termeti eshte ndjere lehtesisht ne zone. Thellesia e epiqendres eshte 32 km./DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje