I vendos një emër të padëgjuar më parë, bëhet baba për herë të dytë kryebashkiaku dhe aktori i njohur

0Shares
0

Kryebashkiaku i Ersekës dhe aktori Erion Isai është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e ka dhënë vetë ai përmes një foto të postuar në Instagram, ku shfaqet dora e së porsalindurës.

Isai ka falenderuar Zotin për  këtë bekim, duke zbuluar gjithashtu emrin e veçantë dhe njëherazi “të padëgjuar”  të vajzës, E’dua.

U bëmë 4. Faleminderit Zot!. Erdhi tek ne vajza e dytë. Quhet: E’dua. Përulem para Zotit për bekimin më të madh që më ka dhënë! Nga sot, shërbëtor i 3 princeshave!”, shkruan aktori krahas fotos.
/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje