FOTO/Në dy ditë me shira, përmbyten rrugët kryesore të Tiranës

Ndaje

Disa dite reshje shiu mjaftojne qe te shohim anen tjeter te kryeqytetit. Tirana ne dite me reshje, permbytet dhe dalin ne pah gjithe defektet me kanalizimet dhe ujerat e zeza.

Ne faqen e DRONI.al kane mberritur foto te fundit nga Unaza ne Tirane, perkatesisht ne farmacine nr 10. Duke shikuar fotot, vihet re sesi jane permbytur rruget kryesore te kesaj zone, e cila mbahet per qarkullim  te automjeteve dhe si nje zone e frekuentuar.

Burime bejne me dije se aty kane qarkulluar dhe ujerat e zeza per shkak te bllokimit te kanaleve.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje