VIDEO/ “Rama kopjon Bashen. Game Over mbaron në 25 prill, për propagandën e Ramës!”

Ndaje

Lulzim Basha ka prezantuar disa nga pikat e planit tonë për ringritjen e ekonomisë, me parimin bazë: paratë duhet të…

Publiée par Ina K. Zhupa sur Mercredi 23 septembre 2020

“Game Over 👎🏻 në 25 prill, për propagandën e Ramës!, komenton ne nje video zedhensja e PD, Ina Zhupa, ndersa thekson se ne kete video tregohet se si Rama kopjon Bashën.

“Lulzim Basha ka prezantuar disa nga pikat e planit tonë për ringritjen e ekonomisë, me parimin bazë: paratë duhet të jenë në xhepat e qytetarëve dhe jo të pushtetarëve dhe oligarkëve. Ndërsa Rama që dështoi 8 vjet në pushtet pa bërë asgjë në shërbim të qytetarëve, di vetëm të kopjoj angazhimin publik të Bashës”, komenton Zhupa. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje