Lëkundje tërmeti në Durrës, sa ishte magnituda

Ndaje

Një tërmet me magnitudë 3.6 i shkallës Rihter është regjistruar mëngjesin e sotëm në vendin tonë.

Mësohet se epiqendra e tërmetit ishte qytetit i Durrësit.

Por lëkundjet e tërmetit me thellësi 11 km janë ndjerë edhe në Tiranë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje