E rende ne rrugen turistike, makina mbyt ciklistin

Ndaje

Nje person mbeti pa jete sot pasi u godit nga nje makine nderkohe qe po ngiste bicikleten.

Ngjarja ndodhi ne aksin rrugor qe te connper ne Keneten e Patokut, nje site turistik qe terheq qindra persona ne dite per bukurinw dhe kulinarine.

”Në aksin rrugor Laç-Patok, mjeti me drejtues shtetasin A.Gj., është përplasur me mjetin me drejtues A.K.,si dhe është përfshirë në aksident dhe një biçikletë me drejtues shtetasin D.F.,55 vjeç, ku për pasojë ka ndërruar jetë”, njofton policia e Lacit. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje