LAJMI I FUNDIT/ Sa jane infektimet dhe viktimat ne 24 oret e fundit

0Shares
0

Jane 150 raste te reja me koronavirus ne te gjithe vendin per 24 oret e fundit.

189 persona jane ne spitalet covid nderkohe qe 16 jane ne terapi intensive dhe 5 te intubuar.

Nderkohe 2 persona kane humbur jeten ne dy spitalet covid duke shenuar nje renie krahasuar me te gjithe javen e kakuar /DRONI.al/

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/videos/2474689299506076/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje