E rëndë në Durrës, gjendet i vetëvarur një 28-vjeçar

Ndaje

Nje 28-vjeçar eshte gjetur i varur ne banesen e tij. Burime zyrtare bejne me dije se ngjarja e rende ka ndodhur ne nje fshat ne Durres.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 21.09.2020, rreth orës 07:15, në fshatin Shkallnur, Durrës, është gjetur i vetëvarur në banesë, shtetasi F. K., 28 vjeç, banues në Shkallnur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje