Plagosja ne Tirane, policia jep detajet

Ndaje

Foto ilustruese
Policia ka dhene detajet e plagosjes ne Tirane. Personi i plagosur quhet Spartak Beqaraj, 45 vjec.

Ngjarja ka ndodhur per motive te dobeta dhe Beqaraj i ka plaget ne kembe.

Aktualisht ndodhet ne spital duke marre ndihme mjekesore dhe ndodhet jashte rrezikut per jeten.

“Më datë 20.09.2020, rreth orës 17:45, në Unazë të Re, pranë një lokali, pas një konflikti të çastit, për motive të dobëta, dyshohet se është plagosur me armë zjarri pistoletë në këmbë shtetasi S.B., 45 vjeç, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, ka rrethuar zonën dhe vijon krehja e saj për kapjen e autorit, i cili menjeherë pas plagosjes është larguar nga vendngjarja”, njofton policia e Tiranes. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje