DURRES/ Policia arreston shoferin qe theri Dullen

Ndaje

Policia e Durresit vuri në pranga autoriN e dyshuar te ngjarjes së djeshme ku ndërroi jetë një 33-vjeçar.

Në vijim të veprimeve u arrestua në flagrancë shtetasi Arber Kurti 26 vjeç, banues në Durrës.

Ky shtetas dyshohet se pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës (thikë), shtetasin Idajet Dulla 33 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë në spital.

Vrasja ka ndodhur nga nje sherr qe ka nisur ne rrige ne lidhje me kakimin e makinave. Dulla ka qene ne makinen e tij kur eshte qelluar per vdekje.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje