“Audi” merr flakë në ecje, shpëton për mrekulli familja në Qafë Thanë 

Një makinë është përfshirë nga flakët në Qafë Thanë. Makina tip “Audi A6” është nxehur në ngjitje të Qafë Thanës dhe më pas ka marrë flakë.

Top Channel mëson se fatmirësisht nuk ka të lënduar nga incidenti, pasi personat që udhëtonin në të kanë arritur të dalin para se ngjarja të merrte përmasa tragjike. Në makinë udhëtonin, një burrë, grua dhe një fëmijë.

Gjithashtu bëhet e ditur se në vendngjarje është ndaluar qarkullimi, që ka bërë që radha e makinave të jetë e gjatë.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje