VIDEO/Sekretare e Përgjithshme e ministrisë se Lleshajt, një modele dhe studente ekselente

0Shares
0

Elena Pici ka marrë së fundmi postin e Sekretares së Përgjithshme të Ministrisë së Brendshme, duke zëvendësuar në detyrë Plarent Ndrecën.

Por, Elena Pici nuk është një personazh i panjohur. Ajo është vajza shoqëruese në klipin e këngëtarit Alban Skënderaj.

“Mirëmëngjes”, është një ndër këngët më të pëlqyera për publikun të këngëtarit Skënderaj dhe sigurisht që aty keni parë edhe Elenën, e cila shfaqet në klip në rolin e kamerieres.

Elena Pici ka studiuar në universitetin “Epoka”, ndërsa ka ndjekur studimet pas universitare jashtë vendit.

Para se të marrë postin në Ministrinë e Brendshme, ajo ka punuar në Kryeministri, pasi u përzgjodh në platformën për punësimin e ekselentëve.

DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje