E FUNDIT/ Gjendet e mbytur një grua në një rezervuar në Surrel

Një person i pajetë është gjetur mëngjesin e kësaj të enjtje në Tiranë.

Policia bën me dije se një shtetase është gjetur e mbytur në një rezervuar në zonën e Surrelit në Tiranë. Paraprakisht informacionet bëjnë me dije se në trupin e viktimës nuk ka shenja dhune.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e seksit femër, ende e paidentifikuar. Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë  për identifkimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje