Bëri me emergjencë testin, del përgjigja e tamponit për Bashën

Ndaje

Kryedemokrati Lulizm Basha ka dalë negativ në testin e Covid.

Menjëherë pasi dje ish-deputeti Endri Hasa dhe Belind Këlliçi janë izoluar në shtëpi sepse kanë shfaqur simptoma të Covid-19, kreu i PD i është nënshtruar me urgjencë testit.

Burime nga PD, bejne me dije se sot mësohet se Basha ka dalë negativ dhe do të jetë i pranishëm në emisionin “Opinion” me Blendi Fevziun.

Fillimisht ka qenë Hasa ai që ka bërë testin, i cili ka rezultuar negativ, por testi seriologjik ka treguar se ai e ka kaluar koronavirusin gjatë këtij muaji.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje