Mediat italiane: Alketa Vejsiu do të rikthehet në Sanremo, por me një rol të ri

Ndaje

Duket se pas suksesit që mori teksa u ngjit në skenën madhështore të “Sanremos”, Alketa Vejsiu do të kthehet aty sërish.

Lajmin e kanë bërë të ditur mediat italiane me disa shkrime, qe ende nuk kane nje konfirmim zyrtar. “Sanremo 2021, me Amadeus një prezantuese e njohur tashmë”, “Prezantuesja shqiptare rikthehet në Sanremo”, “Sanremo 2021, ja cila prezantuese do ngjitet sërish në pallatin Ariston”, janë disa nga titujt e mediave.

Megjithatë do të ketë një ndryshim. Alketa do të ketë një rol të ri, që për momentin nuk është zbuluar akoma. Kujtojmë se “Sanremo 2021” do të mbahet nga 2 deri më 6 mars.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje