E lidhur prej kohësh me biznesmenin turk, këngëtarja e njohur zbulon se është shtatzënë

Fëmija im i parë ndoshta vjen vitin tjetër,”- u shpreh Genta Ismajli, duke lënë të nënkuptohet se ishte shtatzënë.

Dhe duket se këngëtarja do të bëhet me të vërtetë nënë vitin e ardhshëm, pasi mediat raportojnë se ajo është në pritje të ëmbël.

Gazeta Express raporton se Genta Ismajli është në muajin e dytë të shtatzënisë.

Ndërkohë këngëtarja ende nuk ka reaguar në lidhje me lajmet e shtatzënisë.

Ajo dhe partneri i saj turk, Usta janë në një lidhje prej disa kohësh.

Që nga momenti që bënë publike romancën e tyre, nuk ngurrojnë ti shprehin dashurinë njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje