VIDEO/ Atentati ne Lezhe, publikohen pamjet, policia fshehu rastin

Ndaje

Nje atentat ndaj nje familjeje ka ndodhur ne gusht ne zonen e Lezhes dhe eshte fshehur nga policia. Pamjet tregojne se si makina ndiqet nga nje motor dhe qellohet ndaj automjetit, nders aky i fundit del nga rruga dhe ecen me shpejtesi ne trotuar per te shperuar.

Video eshte publikuar nga qytetari dixhital i Berishes.

I bejne atentat!
Akuzon narkopolicine per indiference te plote!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e atentatit te qytetarit dixhital. sb

Perdhendetje dr Kam nje vidio te nje atentati qe me ka ndodhur me 15 gusht 2021 kam qen me bashkshorten dhe me dy femit me ka vazhduar per nga kryqezimi shengjinit e deri ne bushat te shkodres dhe kam kaluar tre postoblloqe policie dhe skan raguar fare i kam me vidio dhe tu me shiku policia dhe ka njoftu nusja ne tel ka vzhdu njekja 20 minuta te lutem me ndimo ti publikoj ti kam cuar video dhe ne fejzbuk Kjo esht vidio dyt shikojet c klasi gri dhe motorri pas dhe polici qarkullimit qe kap gjoja radion me kan shiku policit ka marr dhe nusja per 20 minuta komisarjatin e lezhes dhe njerzit e mi ne tel kan njoftu komisarjatin e lacit po asnje gje vec kur kam hik vet ne komisarjatin e shkodres se der ne bushat te shkodres me ka ndjek motrri duke me gjuajtur pastaj jan terjek dhe kan kthy atentatort mbrapsh per lezh policia ka dhene vetem njoftimin e meposhtem./DRONI.al/

I bejne atentat!Akuzon narkopolicine per indiference te plote!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e atentatit te…

Publiée par Sali Berisha sur Samedi 12 septembre 2020

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje