Një 39-vjeçar në prangat e policisë, rezultonte i dënuar për vepra të rënda në shtetin fqinj

0Shares
0

Një 39-vjeçar, i dënuar në Itali në fushën e narkotikëve, është arrestuar nga Policia e Durrësit.

Sipas Policisë, shtetasi me iniciale P.A rezulton i dënuar edhe në vendin, me të njëjtën akuzë, “Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike”.

Gjatë arrestimit, 39-vjeçarit iu gjetën edhe 11 doza kokainë dhe një shumë parash e përfituar nga shitja e lëndës narkotike.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje