Video e Edi Rames dhe Fatmirit, sa shume kemi humbur

Ndaje

Nje video e rralle ku tregohet se si nje femi i vogel kur Rama fitoi pushtet, Fatmiri eshte tani 22 vjec dhe nuk ka gjetur shans ne Shqiperi. Ai po iken nga vendi.

Ndiqeni kete video per te kuotuar me mire cfare halli keni prej shume vitesh.

Publiée par Shpetim Idrizi sur Mardi 8 septembre 2020

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje