VIDEO/ Rama i keqperdori mesuesit per pushtet

Ndaje

“Rama i keqpërdori mësuesit për pushtet”, deklaron Sekretari i Pergjithshem i PD, Gazment Bardhi Ndersa ka publikuat edhe nje videon.

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, hodhi poshtë si të pavertetë deklaratën e Edi Ramës se gjatë qeverisjes së tij shkollat dhe mësuesit u hoqën nga kthetrat e politikës. Gazment Bardhi përballi deklarimin e sotëm të Ramës me të vërtetën në dosjen 184, kur deputetët e tij kërcënojnë mësuesit për të votuar PS ose largohen nga puna. Më poshtë postimi i plotë dhe video me fakte.

“Edi Rama i ka keqpërdorur mësuesit për pushtetin e tij personal. Dosja akoma e pahetuar 184 tregon se ai është inkuizitor i mësuesve dhe përgjegjës për shndërrimin e shkollove në celula të partisë në pushtet. Faktet në video janë më domethënëse se çdo gënjeshtër e Edi Ramës”, komenton Bardhi.

Edi Rama i ka keqpërdorur mësuesit për pushtetin e tij personal. Dosja akoma e pahetuar 184 tregon se ai është…

Publiée par Gazment Bardhi sur Lundi 7 septembre 2020

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje