Nis ndeshja Shqiperi-Lituani, presin nje tjeter fitore

Ndaje

Ka filluar në orën 20:45, ne stadiumin Air Albania, ndeshja Shqiperi-Lituani, sfida e dytë e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Pas triumfit në transfertë ndaj Bjellorusisë, skuadra e Edi Rejës, do të kerkoje një tjetër fitore, për t’u konsoliduar në vendin e parë ne grup.

Formacionet:

SHQIPËRIA: Strakosha, Gjimshiti, Mihaj, Dermaku, Hysaj, Trashi, Abrashi, Gjasula, Laçi, Manaj, Sadiku. Trajner: Edi Reja.

Lituania: Svedkauskas, Vaitkunas, Palionis, Girdvainis, Mikolunas, Simkus, Dapkus, Lasiskas, Vorobjovas, Kazlauskas, Shimkus. Trajner: V. Urbonas.

https://www.facebook.com/350141435085092/posts/3141904285908779/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje