E FUNDIT/ Gjendet i mbytur te liqeni i Farkës një 14-vjeçar

Një 14-vjeçar është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm tek liqeni i Farkës, në Tiranë. Burime nga policia bëjnë të ditur  se ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:35.

I mituri me iniciale A.R., është nxjerrë nga liqeni pa shenja jete dhe dyshohet se është mbytur.

Ndërkaq, policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 05.09.2020, rreth orës 06:35, tek Liqeni i Farkës, është gjetur pa shenja jete shtetasi i mitur me iniciale A.R., 14 vjeç, i cili​ dyshohet se është mbytur në liqen.

Punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje