TIA, njoftim të rëndësishëm për pasagjerët që udhëtojnë në Gjermani dhe Belgjikë

Aeroporti i Rinasit ka bërë një njoftim për të gjithë pasagjerët që udhëtojnë  në Belgjikë dhe Gjermani.

TIA bën të ditur se për të udhëtuar në këto dy vende duhet të plotësohet një formular. Njoftimi ka ardhur nga autoritetet shëndetësore të Gjermanisë dhe Belgjikës dhe ka për qëllim parandalimin e përhapjes së COVID-19.

Njoftimi i plotë:

Në vëmendje të pasagjerëve që udhëtojnë në Belgjikë dhe Gjermani 🇦🇱🇧🇪🇩🇪

📌Njoftohen të gjithë pasagjerët që udhëtojnë për në Belgjikë dhe Gjermani, që në përpjekje për parandalimin e përhapjes së COVID-19, të gjithë pasagjerët që udhëtojnë në këto dy vende, janë të lutur të plotësojnë formularin e mëposhtëm përpara udhëtimit. Njoftimi vjen nga institucionet shëndetësore të Gjermanisë dhe Belgjikës.

Ju faleminderit për bashkëpunimin.

https://www.tirana-airport.com/shqip/d/5/75/204/ne-vemendje-te-pasagjereve-qe-udhetojne-ne-belgjike-dhe-gjermani/

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje