“Ishte viti 2001”, ja pse Arbana Osmani e kujton menjëherë Edi Ramën

Moderatorja Arbana Osmani i ka dhënë mundësinë ndjekësve të saj në Instagram, mbrëmjen e djeshme të bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

Edhe nuk kanë munguar të tillat. Madje kanë qenë nga më të ndryshmet. Mirëpo, një pyetje që ka tërhequr më shumë vëmendje nga të tjerat ka qenë lidhur me profesionin e gazetarit.

“Intervista më interesante që ke bërë? Me kë personazh?”, e ka pyetur ndjekësi Osmanin.

Ndërkohë nuk ka munguar përgjigja e drejtpërdrejtë e moderatores e cila mesa duket ka pak nostalgji: “Me Edi Ramën, në Top Albania Radio, në vitin 2001”.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje