Infektohet me koronavirus dhe shoferi i kryebashkiakut të Librazhdit

Covid-19 ka hyrë në bashkinë e Librazhdit. Shoferi i kryebashkiakut, Kastriot Gurra është  infektuar me koronavirus.

Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se shoferi, i cili ka rezultuar pozitiv është karantniuar në banesë.

Ai është një nga personat më të afërt me kryenbashkiakun, ndërsa priten të kryhen disa tampone pasi shoferi ka pasur kontakte me një pjesë të stafit të bashkisë dhe dyshohet se mund të ketë të tjerë të infektuar.

vijon..

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje