Bie nga dritarja e tualetit, përfundon në spital 14-vjeçarja në Tiranë

0Shares
0

Një 14-vjeçarje në Tiranë është rrëzuar aksidentalisht nga dritarja e banesës. Ngjarja njoftohet të ketë ndodhur rreth orës 00:10, në rrugën e “Durrësit”.

Për pasojë adoleshentja R.H., ka mbetur e lënduar dhe tashmë ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.08.2020, rreth orës 00:10, në rrugën e “Durrësit”, ka rënë aksidentalisht nga dritarja e tualetit të banesës, shtetasja me iniciale R.H, 14 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. /Droni.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje