Videoja e bujshme në internet/Rrahu dashnoren e të fejuarit, arrestohet 30 vjeçarja në Shkodër

Ndaje

Policia e Shkodrës arrestoi mbrëmjen e djeshme një 30 vjeçare, e cila ishte xhiruar duke keqtrajtuar një tjetër vajzë pasi mësoi se e reja kishte kryer marrëdhënie seksuale me të fejuarin e saj.

Pamjet u publikuan në rrjetet sociale duke shkaktuar mjaft shqetësim mes përdoruesve, teksa e reja dhunohej barbarisht, me kamerën ndezur që filmonte gjithçka.

Pasi e rrahu dhe e filmoi, 30 vjeçarja i publikoi pamjet në Facebook. M.Gjoni u shfaq në video duke goditur një tjetër vajzë teksa e pyeste se përse kishte kryer marrëdhënie seksuale me të fejuarin e saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprime të mëtejshme në ngarkim të shtetases M. Gj., për veprat penale “Kanosja”, “Dëmtime të tjera me dashje” dhe “Ndërhyrja në të dhënat kopjuterike”

/DRONi.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje