Lëkundje tërmeti në Greqi, magnituda dhe ku ishte epiqendra

0Shares
0

Një tërmet me magnitudë 4.2 të shkallës Rihter ka tronditur Greqinë mëngjesin e sotëm sipas Institutit të Gjeodinamikës.

Tërmeti kishte epiqendër zonën e Kalavrytas dhe thellësi rreth 24 kilometra, ndërsa nga të dhënat paraprake mësohet se nuk ka dëme materiale.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje