Lëkundje tërmeti ndjehen në Shqipëri, epiqendra dhe magnituda

Ndaje

Një lëkundje tërmeti është regjistruar sot në Durrës.

Mësohet se lëkundjet kanë qenë me magnitudë 4.1 të shkallës rihter, ndërsa epiqendër afër fshatit Hamallaj.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje