Pas konfirmimit te Lokes shperthen Havari: Policia sundohet nga Sigurimi dhe te paaftet

Ndaje

Ish-drejtor i policisë ne Tirane dhe Shkoder ne kohe shume te veshtira, Mit’hat Havari thote se Vettingu që po zhvillohet në Policinë e Shtetit është një farsë.

Në një statusi në Facebook, Havari shkruan se në Policinë e Shtetit sundojnë ende paaftësia dhe sigurimi i shtetit.

Sot u konfimua në detyrë Gjovalin Loka, pavarësisht se fshehu faktin se ka qenë pjesë e sigurimit të shtetit.

“Vettingu në Policinë e Shtetit është një farsë, blof. Paaftësia dhe sigurimi i shtetit sundojnë ende,” shkruan Havari./DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje