Zyrtari i PS humb jetën nga koronavirusi, mesazhet prekëse të kolegëve

Ndaje

Koronavirusi i ka marrë jetën zyrtarit të Partisë Socialiste, Ndue Ndoci.

Lajmin e hidhur e kanë dhënë eksponentë të kësaj partie, miq e kolegë të tij, të cilët kanë shprehur dhimbjen për ndarjen para kohe nga jeta të Ndocit.

Ndue Ndoci ka mbajtur disa funksione në disa institucione shtetërore.

Deputeti Ulsi Manja ka shkruar dedikimin e tij në Facebook, ku thotë: “E deshe jetën dhe luftove deri në fund si burrat! Si duket Zoti i do njerëzit e mirë pranë vetes. Lamtumirë miku im Ndue Ndoci!”.

Postim prekës ka bërë edhe fotografi i Kuvendit, Agim Rama, i cili thotë:

“LAJM I ZI : Nuk qe e thene qe te vazhdonim te pinim kafe si tre miq te vjeter Ndue Ndoci! Zoti te donte prane tij pa degjuar lutjet tona qe te dilje fitimtar ndaj Covid-19! Dyert e parajses qofshin te hapura per ty miku im !”

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje