FOTO/’Xhaçka pas kthimit nga Kakavija, ”pikëllohet” për shqiptarët në hotelin me 5 yje në Himarë’

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçkadoli para kamerave dhe kur u pyet për situatën në Kakavijë dhe Kapshtice ajo tregoi se ishte e pikelluar.

Mesa duket këtë trishtim, Xhaçka ka vendosur ta ndiejë në një vend luksoz, ku fjetja bëhet në suita dhe pjatat kapin vlerë marramendëse.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa foto të saj. Ai shkruan se ajo është fotografuar në një hotel me 5 yje në Himarë, shoqëruar me disa nota ironie.

Berisha shkruan: Ndrikull Xhaçka nga Kakavia kthehet dhe shpreh pikellimin e saj ne Hotelin me pese yje ne Himare. Foto tregon se respekton fort edhe distancen sociale! sb

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje